Stålboett. Svart urtavla. Glas med repor, bruksslitage, armband defekt. (Diameter 35mm)
2 600 SEK | 2017-01-08 11:56 |
2 500 SEK | 2017-01-08 11:59 |
2 300 SEK | 2017-01-08 04:03 |
2 200 SEK | 2017-01-07 18:17 |
2 100 SEK | 2017-01-07 09:39 |
1 100 SEK | 2017-01-06 10:41 |
1 000 SEK | 2017-01-06 02:44 |
650 SEK | 2017-01-05 23:57 |
600 SEK | 2017-01-05 20:05 |
500 SEK | 2017-01-05 21:34 |
100 SEK | 2017-01-05 19:07 |
100 SEK | Startpris |