Etsning, "Dagmar". Signerad i blyerts. I plåten daterad 1912. Inramad. Mindre fläck. (24,8x17,8)
7 600 SEK | 2017-01-08 09:03 |
5 200 SEK | 2017-01-06 21:21 |
3 000 SEK | 2017-01-06 17:28 |
2 100 SEK | 2017-01-06 10:54 |
2 000 SEK | 2017-01-06 08:44 |
1 900 SEK | 2017-01-06 10:05 |
1 000 SEK | 2017-01-05 18:35 |
700 SEK | 2017-01-06 00:52 |
600 SEK | 2017-01-05 20:03 |
300 SEK | 2017-01-05 18:10 |
100 SEK | Startpris |