Manuel. Förgyllt stålarmband. Bruksslitage. (Diameter 35mm)
3 400 SEK | 2017-01-29 11:53 |
3 200 SEK | 2017-01-29 11:43 |
3 000 SEK | 2017-01-28 13:16 |
2 900 SEK | 2017-01-17 15:54 |
2 400 SEK | 2017-01-26 22:39 |
1 700 SEK | 2017-01-26 22:20 |
100 SEK | Startpris |