Med armband i 18k. Lösa länkdelar medföljer. Glas med repor, slitage. (Total vikt 68,3g.)
8 800 SEK | 2017-01-27 18:05 |
8 600 SEK | 2017-01-28 21:44 |
4 000 SEK | 2017-01-27 23:18 |
3 600 SEK | 2017-01-27 00:58 |
1 600 SEK | 2017-01-26 21:37 |
1 200 SEK | 2017-01-26 22:12 |
700 SEK | 2017-01-26 21:09 |
200 SEK | 2017-01-26 18:11 |
150 SEK | 2017-01-26 19:47 |
100 SEK | Startpris |