Porfyr och förgylld brons. Urtavla och verk signerat "Hemon Paris". Sockel lös med defekt gängskruv, smärre naggar, bakre glas med stjärnspricka. (Höjd 49, bredd 24)
22 000 SEK | 2017-01-29 11:46 |
21 500 SEK | 2017-01-28 21:06 |
20 000 SEK | 2017-01-27 11:29 |
17 000 SEK | 2017-01-27 11:17 |
7 200 SEK | 2017-01-26 19:50 |
600 SEK | 2017-01-26 19:40 |
100 SEK | 2017-01-26 19:25 |
100 SEK | Startpris |