Patinerad och förgylld brons. Stomme i form av bevingad kvinnofigur. Förgyllningsslitage. (Höjd exklusive brännarrör 50)
2 500 SEK | 2017-01-29 12:06 |
2 400 SEK | 2017-01-28 16:42 |
1 600 SEK | 2017-01-28 21:09 |
800 SEK | 2017-01-27 21:32 |
700 SEK | 2017-01-28 11:27 |
600 SEK | 2017-01-27 13:49 |
550 SEK | 2017-01-27 08:46 |
500 SEK | 2017-01-27 08:42 |
350 SEK | 2017-01-26 18:19 |
300 SEK | 2017-01-26 22:32 |
150 SEK | 2017-01-26 19:48 |
100 SEK | Startpris |