Kopparstick, "A mental route in spirit". Signerad och numrerad. Daterad 1974. Inramad. (64x49)
2 100 SEK | 2017-01-29 11:07 |
2 000 SEK | 2017-01-29 11:21 |
1 500 SEK | 2017-01-29 09:53 |
850 SEK | 2017-01-28 18:20 |
650 SEK | 2017-01-27 18:15 |
550 SEK | 2017-01-27 15:40 |
100 SEK | Startpris |