Akvarell, vinterbild. Signerad och daterad 93. Inramad. (33x44)
500 SEK | 2017-01-29 11:26 |
450 SEK | 2017-01-29 11:53 |
250 SEK | 2017-01-29 00:35 |
200 SEK | 2017-01-28 23:50 |
100 SEK | Startpris |