Färgetsning, motiv av purjolök. Signerad och daterad 73. Numrerad. Inramad. (26,5x34,5)
750 SEK | 2017-01-28 12:35 |
700 SEK | 2017-01-27 23:04 |
700 SEK | 2017-01-29 09:23 |
350 SEK | 2017-01-27 23:49 |
300 SEK | 2017-01-26 23:34 |
100 SEK | Startpris |