Kopparstick, "Balladen om Sir Hugh". Signerad och numrerad. Inramad. (64x49)
650 SEK | 2017-01-29 09:53 |
600 SEK | 2017-01-29 08:47 |
550 SEK | 2017-01-28 17:27 |
350 SEK | 2017-01-27 18:16 |
200 SEK | 2017-01-27 17:17 |
100 SEK | Startpris |