Olja på duk, stilleben. Signerad och daterad 58. (37x45)
3 600 SEK | 2017-01-28 22:05 |
3 400 SEK | 2017-01-28 21:18 |
2 600 SEK | 2017-01-28 14:53 |
1 600 SEK | 2017-01-27 22:07 |
1 200 SEK | 2017-01-26 23:55 |
450 SEK | 2017-01-26 20:05 |
100 SEK | Startpris |