Olja på duk, stilleben. Signerad. (38x50)
3 600 SEK | 2017-01-28 22:06 |
3 400 SEK | 2017-01-28 21:19 |
2 500 SEK | 2017-01-28 14:54 |
1 600 SEK | 2017-01-27 22:07 |
850 SEK | 2017-01-27 00:25 |
450 SEK | 2017-01-26 20:02 |
100 SEK | 2017-01-26 19:21 |
100 SEK | Startpris |