Kopparstick, "To Buddy Bolden". Signerad och numrerad. Inramad. (64x50)
1 600 SEK | 2017-01-29 10:56 |
1 500 SEK | 2017-01-29 09:54 |
1 200 SEK | 2017-01-29 09:29 |
1 000 SEK | 2017-01-28 21:49 |
500 SEK | 2017-01-27 18:16 |
400 SEK | 2017-01-27 06:44 |
350 SEK | 2017-01-27 00:25 |
100 SEK | Startpris |