Mässing. Med fyra ljuspunkter. Textil skärm. Stämplad BEM 14. Ställbar höjd. Smärre repor och märken. (Höjd som på bild 128)
9 000 SEK | 2017-02-18 18:35 |
8 800 SEK | 2017-02-18 18:37 |
4 400 SEK | 2017-02-16 22:25 |
650 SEK | 2017-02-16 21:14 |
600 SEK | 2017-02-16 21:00 |
500 SEK | 2017-02-16 20:36 |
100 SEK | Startpris |