Etsning, "Bärsärk". Signerad i blyerts. I plåten daterad 1914. Inramad. (24,5x18)
10 500 SEK | 2017-02-17 12:11 |
10 000 SEK | 2017-02-19 11:47 |
2 300 SEK | 2017-02-17 07:39 |
2 200 SEK | 2017-02-17 06:12 |
2 100 SEK | 2017-02-16 20:33 |
1 700 SEK | 2017-02-16 23:56 |
1 000 SEK | 2017-02-16 20:11 |
500 SEK | 2017-02-16 19:07 |
500 SEK | 2017-02-16 19:21 |
100 SEK | Startpris |