Olja på duk, motiv från Falu gruva. Signerad. (58x98)
4 200 SEK | 2017-02-17 21:19 |
4 000 SEK | 2017-02-18 12:11 |
350 SEK | 2017-02-17 07:08 |
150 SEK | 2017-02-16 23:02 |
100 SEK | 2017-02-16 21:13 |
100 SEK | Startpris |