Olja på duk, "Hörnet". Signerad. Något krackelerad. (64x53)
2 300 SEK | 2017-02-19 11:50 |
2 200 SEK | 2017-02-19 09:46 |
1 800 SEK | 2017-02-19 10:50 |
1 200 SEK | 2017-02-18 21:18 |
950 SEK | 2017-02-18 22:11 |
550 SEK | 2017-02-17 20:39 |
350 SEK | 2017-02-16 23:41 |
200 SEK | 2017-02-16 22:11 |
100 SEK | Startpris |