Med handmålad dekor. Modellnummer 2, 7, 8, 9 samt 12. En med krackeleringar, en med kantnagg, bruksslitage. (Diameter 24,5)
6 600 SEK | 2017-02-18 18:16 |
6 400 SEK | 2017-02-19 10:36 |
2 200 SEK | 2017-02-18 09:26 |
1 000 SEK | 2017-02-17 08:06 |
1 000 SEK | 2017-02-17 16:55 |
300 SEK | 2017-02-16 23:07 |
200 SEK | 2017-02-16 20:12 |
100 SEK | 2017-02-16 19:28 |
100 SEK | Startpris |