I form av häst. Numrerad upplaga 8/150. Svans med hörnnagg. (Längd 44)
4 400 SEK | 2017-02-19 10:51 |
4 200 SEK | 2017-02-19 10:04 |
4 000 SEK | 2017-02-19 09:43 |
1 800 SEK | 2017-02-18 12:43 |
1 100 SEK | 2017-02-16 22:32 |
1 000 SEK | 2017-02-17 09:43 |
450 SEK | 2017-02-16 21:17 |
300 SEK | 2017-02-16 21:12 |
250 SEK | 2017-02-16 19:08 |
250 SEK | 2017-02-16 20:13 |
150 SEK | 2017-02-16 19:33 |
100 SEK | Startpris |