Olja på duk, "Hygge". Signerad. Mindre fläckar. (55x74)
1 800 SEK | 2017-02-19 11:39 |
1 700 SEK | 2017-02-19 10:13 |
1 300 SEK | 2017-02-18 23:54 |
950 SEK | 2017-02-18 19:42 |
550 SEK | 2017-02-17 13:49 |
500 SEK | 2017-02-17 21:20 |
300 SEK | 2017-02-17 11:52 |
250 SEK | 2017-02-17 09:31 |
150 SEK | 2017-02-17 06:10 |
100 SEK | Startpris |