Akvarell, sagomotiv. Signerad och daterad 54. Inramad. (31x28,5)
4 400 SEK | 2017-02-19 11:25 |
4 200 SEK | 2017-02-18 13:10 |
3 200 SEK | 2017-02-17 21:25 |
1 900 SEK | 2017-02-16 22:13 |
1 300 SEK | 2017-02-16 21:47 |
100 SEK | Startpris |