Screenprint på duk, "Do Baj by yourself". Signerad och numrerad. (72x57)
600 SEK | 2017-02-19 11:57 |
550 SEK | 2017-02-18 23:55 |
500 SEK | 2017-02-17 18:23 |
200 SEK | 2017-02-17 09:10 |
150 SEK | 2017-02-17 08:40 |
100 SEK | 2017-02-16 19:45 |
100 SEK | Startpris |