Olja på pannå, stadsbild med figurer. Signerad och daterad 1924. Mindre krackeleringar. (81x64)
8 600 SEK | 2017-02-19 09:10 |
8 400 SEK | 2017-02-18 23:34 |
5 600 SEK | 2017-02-18 16:43 |
5 200 SEK | 2017-02-18 12:41 |
3 000 SEK | 2017-02-17 16:25 |
800 SEK | 2017-02-17 15:59 |
300 SEK | 2017-02-17 16:06 |
200 SEK | 2017-02-16 21:14 |
150 SEK | 2017-02-16 19:20 |
100 SEK | 2017-02-16 19:17 |
100 SEK | Startpris |