Etsning, motiv från Falun. Signerad. Inramad. (19x28,5)
2 100 SEK | 2017-02-19 09:12 |
2 000 SEK | 2017-02-19 10:44 |
1 500 SEK | 2017-02-18 12:23 |
1 500 SEK | 2017-02-18 18:08 |
550 SEK | 2017-02-17 13:37 |
200 SEK | 2017-02-17 00:04 |
150 SEK | 2017-02-16 21:15 |
100 SEK | 2017-02-16 21:00 |
100 SEK | Startpris |