Olja på duk, stilleben. Signerad och daterad 1945. Ram med mindre färgsläpp. (49x67)
2 900 SEK | 2017-02-18 17:10 |
2 800 SEK | 2017-02-19 10:41 |
2 400 SEK | 2017-02-08 09:47 |
1 700 SEK | 2017-02-16 21:25 |
100 SEK | Startpris |