Olja på duk, bröllopet i Kaanan. Osignerad. Dubblerad duk. I senare ram. Äldre lagningar. (103x145)
7 400 SEK | 2017-02-19 11:50 |
7 200 SEK | 2017-02-19 12:02 |
6 400 SEK | 2017-02-19 10:54 |
5 400 SEK | 2017-02-19 09:37 |
3 200 SEK | 2017-02-18 22:09 |
2 500 SEK | 2017-02-17 13:36 |
2 000 SEK | 2017-02-16 19:25 |
500 SEK | 2017-02-16 19:29 |
100 SEK | Startpris |