Underfång med dekor av fiskar. Signerad "Orrefors Graal nr14 Edward Hald". Stötmärke, litet fotringsnagg. (Höjd 14)
1 600 SEK | 2017-03-12 11:53 |
1 500 SEK | 2017-03-11 07:41 |
1 300 SEK | 2017-03-10 22:56 |
900 SEK | 2017-03-10 11:28 |
850 SEK | 2017-03-10 10:46 |
600 SEK | 2017-03-09 19:23 |
250 SEK | 2017-03-09 20:54 |
150 SEK | 2017-03-09 19:26 |
100 SEK | Startpris |