16. Dalmålning, allmoge, daterad 1829

Papp, uppspänd på textil. Slitage, enstaka revor, mindre färgretuscher. (92x64)

Varunr 221423

12 Mars 2017 12:00

Klubbslag27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK32 00 SEK 9 200 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

9 200 SEK2017-03-12 09:09
9 000 SEK2017-03-12 10:09
5 400 SEK2017-03-12 09:58
3 200 SEK2017-03-10 22:56
1 100 SEK2017-03-10 08:35
350 SEK2017-03-10 05:46
300 SEK2017-03-09 21:35
200 SEK2017-03-09 20:31
150 SEK2017-03-09 18:59
100 SEK2017-03-09 18:36
100 SEK Startpris

2017-03-12 Månadsauktion, Söndag 12 mars Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms