Med dekor av fåglar. Stämplad. Bakre kant med nagg. (40x30)
2 400 SEK | 2017-03-11 18:29 |
2 300 SEK | 2017-03-12 10:14 |
1 700 SEK | 2017-03-11 22:13 |
650 SEK | 2017-03-10 18:24 |
150 SEK | 2017-03-09 22:31 |
100 SEK | Startpris |