Signerad 2188. Fotring med nagg, beläggningar. (Höjd 32)
5 000 SEK | 2017-03-12 08:46 |
4 800 SEK | 2017-03-12 11:51 |
4 000 SEK | 2017-03-11 23:41 |
3 800 SEK | 2017-03-11 17:18 |
3 200 SEK | 2017-03-11 11:19 |
2 100 SEK | 2017-03-09 22:29 |
1 200 SEK | 2017-03-10 07:18 |
1 000 SEK | 2017-03-09 22:51 |
100 SEK | Startpris |