Vitglaserat med blå landskapsdekor. Konturerat brätte. Kantnaggar, krackeleringar. (46x39)
1 900 SEK | 2017-03-12 10:31 |
1 800 SEK | 2017-03-12 09:51 |
1 000 SEK | 2017-03-12 08:12 |
950 SEK | 2017-03-11 18:30 |
900 SEK | 2017-03-11 18:28 |
850 SEK | 2017-03-11 16:25 |
550 SEK | 2017-03-09 20:09 |
300 SEK | 2017-03-09 21:57 |
100 SEK | 2017-03-09 19:59 |
100 SEK | Startpris |