Olja på duk, kvinnoporträtt. Oramad. Duklagningar, retuscher. (74x62)
9 200 SEK | 2017-03-12 12:00 |
9 000 SEK | 2017-03-12 11:43 |
6 400 SEK | 2017-03-12 11:52 |
5 200 SEK | 2017-03-12 11:41 |
4 200 SEK | 2017-03-12 08:35 |
4 000 SEK | 2017-03-11 16:47 |
3 600 SEK | 2017-03-11 17:07 |
3 000 SEK | 2017-03-11 12:56 |
2 600 SEK | 2017-03-11 09:39 |
900 SEK | 2017-03-09 22:39 |
800 SEK | 2017-03-09 22:56 |
600 SEK | 2017-03-09 22:43 |
300 SEK | 2017-03-09 20:43 |
150 SEK | 2017-03-09 20:36 |
100 SEK | Startpris |