Träsnitt, "Lilian". Signerad och daterad 1917. Med dedikation. Inramad. (19x16,5)
1 000 SEK | 2017-03-31 20:43 |
950 SEK | 2017-03-31 07:54 |
450 SEK | 2017-03-31 04:10 |
100 SEK | Startpris |