Olja på duk, stilleben. Signerad och daterad 1959. (44,5x53,5)
2 100 SEK | 2017-04-02 11:58 |
2 000 SEK | 2017-04-02 11:31 |
1 600 SEK | 2017-04-02 10:51 |
1 500 SEK | 2017-04-02 08:45 |
1 200 SEK | 2017-04-01 20:45 |
1 000 SEK | 2017-03-31 17:57 |
800 SEK | 2017-03-31 16:55 |
100 SEK | Startpris |