Färglitografi, stilleben med seldon. Signerad och numrerad. Inramad. Ram med färgsläpp. (118x114)
4 200 SEK | 2017-04-02 10:25 |
4 000 SEK | 2017-04-02 09:19 |
3 600 SEK | 2017-04-02 09:34 |
3 000 SEK | 2017-04-01 14:41 |
2 900 SEK | 2017-04-01 16:16 |
2 100 SEK | 2017-04-01 11:35 |
1 600 SEK | 2017-04-01 09:26 |
1 200 SEK | 2017-03-31 10:43 |
850 SEK | 2017-03-31 10:22 |
550 SEK | 2017-03-31 09:23 |
300 SEK | 2017-03-30 22:09 |
100 SEK | Startpris |