Olja på duk, "Speceriaffären". Signerad. (49x60)
5 000 SEK | 2017-04-02 11:40 |
3 800 SEK | 2017-04-01 19:36 |
3 600 SEK | 2017-04-01 19:40 |
2 500 SEK | 2017-04-01 19:19 |
2 100 SEK | 2017-04-01 14:12 |
1 600 SEK | 2017-04-01 15:12 |
1 500 SEK | 2017-04-01 13:56 |
1 500 SEK | 2017-04-01 14:14 |
600 SEK | 2017-03-31 21:26 |
500 SEK | 2017-03-31 13:18 |
350 SEK | 2017-03-31 08:14 |
300 SEK | 2017-03-31 04:09 |
250 SEK | 2017-03-30 22:36 |
150 SEK | 2017-03-30 22:53 |
100 SEK | Startpris |