22. Severin Nilson (1846-1918)

Olja på duk, landskap. Signerad. (70x84)

Varunr 224629

23 April 2017 12:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK 5 000 SEK3 00 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

5 000 SEK2017-04-23 11:52
4 800 SEK2017-04-23 11:34
3 600 SEK2017-04-23 10:41
2 800 SEK2017-04-23 07:40
2 600 SEK2017-04-22 21:35
1 500 SEK2017-04-21 14:12
400 SEK2017-04-21 10:15
350 SEK2017-04-21 10:06
300 SEK2017-04-20 21:36
250 SEK2017-04-21 08:13
150 SEK2017-04-21 00:46
100 SEK Startpris

2017-04-23 Månadsauktion, Söndag 23 april Kl.12.00, Borlänge

Lördag kl.11-14.00 Söndag kl.10-12.00

Köpprovision 20% Ink.moms
Slagavgift 30 SEK Ink.moms