Olja på duk, landskap. Signerad. (70x84)
5 000 SEK | 2017-04-23 11:52 |
4 800 SEK | 2017-04-23 11:34 |
3 600 SEK | 2017-04-23 10:41 |
2 800 SEK | 2017-04-23 07:40 |
2 600 SEK | 2017-04-22 21:35 |
1 500 SEK | 2017-04-21 14:12 |
400 SEK | 2017-04-21 10:15 |
350 SEK | 2017-04-21 10:06 |
300 SEK | 2017-04-20 21:36 |
250 SEK | 2017-04-21 08:13 |
150 SEK | 2017-04-21 00:46 |
100 SEK | Startpris |