Med slipad dekor och förgyllning. Ett obetydligt fotnagg. (Höjd 10,5-23)
1 700 SEK | 2017-04-23 09:54 |
1 600 SEK | 2017-04-23 00:45 |
1 500 SEK | 2017-04-22 13:10 |
900 SEK | 2017-04-21 07:56 |
650 SEK | 2017-04-21 07:06 |
150 SEK | 2017-04-21 00:47 |
100 SEK | 2017-04-20 21:30 |
100 SEK | Startpris |