Kvinna med putto. Stämplad. Draperi med litet nagg. (Höjd 46)
1 400 SEK | 2017-05-14 11:03 |
1 300 SEK | 2017-05-14 11:55 |
700 SEK | 2017-05-13 23:56 |
400 SEK | 2017-05-12 20:18 |
300 SEK | 2017-05-12 07:47 |
250 SEK | 2017-05-12 01:20 |
200 SEK | 2017-05-11 23:50 |
150 SEK | 2017-05-11 23:28 |
100 SEK | Startpris |