Necessär klädd i rocka. Invändigt med instrument. Stämplad "Ribright Optician Fecit London" samt "By ye Kings Royal patent". Proveniens: Dödsbo efter äldre samlarhem i Malung. (Längd 12)
13 500 SEK | 2017-05-14 11:42 |
13 000 SEK | 2017-05-14 11:46 |
12 000 SEK | 2017-05-14 11:19 |
9 800 SEK | 2017-05-14 11:12 |
8 400 SEK | 2017-05-14 10:56 |
7 600 SEK | 2017-05-13 21:21 |
6 400 SEK | 2017-05-12 19:13 |
6 200 SEK | 2017-05-12 18:12 |
4 200 SEK | 2017-05-12 05:24 |
1 000 SEK | 2017-05-11 19:09 |
100 SEK | Startpris |