En kopp invändigt krackelerad och missfärgad, en kopp med fotringsnagg. (Kopparnas höjd 8, diameter 10)
3 600 SEK | 2017-05-14 04:37 |
3 400 SEK | 2017-05-13 22:32 |
3 000 SEK | 2017-05-11 18:48 |
2 300 SEK | 2017-05-11 21:58 |
2 100 SEK | 2017-05-11 21:25 |
700 SEK | 2017-05-11 21:02 |
100 SEK | Startpris |