För sex ljus vardera. Förgylld och mörkpatinerad brons. Trepassfot med lejontassar. Ytslitage. (Höjd 65)
8 400 SEK | 2017-05-14 10:02 |
8 200 SEK | 2017-05-13 14:33 |
8 200 SEK | 2017-05-13 22:44 |
5 800 SEK | 2017-05-12 08:56 |
5 000 SEK | 2017-05-11 22:43 |
1 700 SEK | 2017-05-11 21:40 |
1 500 SEK | 2017-05-11 21:32 |
800 SEK | 2017-05-11 20:56 |
700 SEK | 2017-05-11 20:47 |
100 SEK | Startpris |