Skulptur i brons, "Trappan". Signerad och numrerad no.274. Sockel i trä. (Höjd 30)
3 000 SEK | 2017-05-13 10:59 |
3 000 SEK | 2017-05-14 11:43 |
2 300 SEK | 2017-05-12 20:17 |
1 400 SEK | 2017-05-12 19:47 |
1 000 SEK | 2017-05-12 08:15 |
750 SEK | 2017-05-12 17:24 |
650 SEK | 2017-05-11 21:26 |
600 SEK | 2017-05-11 19:49 |
150 SEK | 2017-05-11 20:48 |
100 SEK | Startpris |