Gouache, blomster. Signerad och daterad 1968. Inramad. (20,5x18,5)
1 900 SEK | 2017-05-14 08:50 |
1 800 SEK | 2017-05-14 11:48 |
1 500 SEK | 2017-05-11 21:43 |
1 100 SEK | 2017-05-12 19:13 |
300 SEK | 2017-05-11 22:32 |
200 SEK | 2017-05-11 22:15 |
100 SEK | 2017-05-11 21:35 |
100 SEK | Startpris |