Originalmålat. Lock med lagning, färgslitage. (19x15, höjd 10)
4 600 SEK | 2017-05-14 12:01 |
4 400 SEK | 2017-05-14 11:54 |
2 800 SEK | 2017-05-14 11:52 |
2 500 SEK | 2017-05-13 23:02 |
550 SEK | 2017-05-11 22:35 |
550 SEK | 2017-05-12 07:15 |
450 SEK | 2017-05-12 06:54 |
350 SEK | 2017-05-11 21:02 |
100 SEK | 2017-05-11 19:53 |
100 SEK | Startpris |