Förgylld och mörkpatinerad brons. Emaljerad urtavla. Urverket stämplat AB. Urtavla med sprickor, fotfästen med förstärkningar. (Höjd 39)
8 600 SEK | 2017-05-14 10:58 |
8 600 SEK | 2017-05-14 11:05 |
7 500 SEK | 2017-05-13 13:47 |
6 000 SEK | 2017-05-13 08:46 |
5 800 SEK | 2017-05-13 10:16 |
2 400 SEK | 2017-05-11 21:43 |
850 SEK | 2017-05-11 20:45 |
100 SEK | Startpris |