Två med nagg, en med krackeleringar, bruksslitage. (Diameter 17)
2 100 SEK | 2017-06-04 12:04 |
2 000 SEK | 2017-06-04 12:03 |
1 300 SEK | 2017-06-04 11:12 |
1 200 SEK | 2017-06-02 18:14 |
1 000 SEK | 2017-06-04 05:29 |
800 SEK | 2017-06-03 18:54 |
700 SEK | 2017-06-02 23:38 |
500 SEK | 2017-06-02 18:05 |
400 SEK | 2017-06-02 00:22 |
100 SEK | 2017-06-01 21:53 |
100 SEK | Startpris |