Kopparstick, "Epilogen". Signerad och numrerad. Inramad. Bladet buligt. (70x55)
1 100 SEK | 2017-06-03 14:29 |
1 000 SEK | 2017-06-03 14:26 |
700 SEK | 2017-06-02 22:08 |
300 SEK | 2017-06-02 15:09 |
100 SEK | 2017-06-02 14:48 |
100 SEK | Startpris |