Tekoppar 9st, tefat 12st, assietter 10st, tekanna, sockerskål, gräddkanna, mjölkkanna, uppläggningsfat samt äggkoppar 5st. Bruksslitage, bl.a. med missfärgningar, mindre glasyrbortfall, två äggkoppar med nagg.
4 200 SEK | 2017-06-04 11:58 |
4 000 SEK | 2017-06-04 11:58 |
3 200 SEK | 2017-06-04 11:45 |
2 600 SEK | 2017-06-04 08:54 |
2 500 SEK | 2017-06-04 10:10 |
2 100 SEK | 2017-06-04 08:57 |
1 600 SEK | 2017-06-03 10:11 |
1 500 SEK | 2017-06-02 21:57 |
1 400 SEK | 2017-06-02 18:15 |
600 SEK | 2017-06-02 14:26 |
500 SEK | 2017-06-02 12:06 |
350 SEK | 2017-06-02 00:14 |
250 SEK | 2017-06-02 05:31 |
150 SEK | 2017-06-01 23:09 |
100 SEK | Startpris |