Signerad och numrerad No.316. (Höjd 17)
12 000 SEK | 2017-05-22 10:48 |
12 000 SEK | 2017-06-02 06:17 |
750 SEK | 2017-06-01 20:41 |
650 SEK | 2017-06-01 20:32 |
500 SEK | 2017-06-01 19:06 |
400 SEK | 2017-06-01 19:02 |
100 SEK | Startpris |